W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz odbiorników GNSS do zastosowań militarnych firmy SKYDEC.

Każdy z odbiorników SKYDEC może zostać wyposażony w moduł SAASM zapewniając użytkownikowi dostęp do wojskowego kodu P(Y), usługi precyzyjnego pozycjonowania PPS oraz zaawansowane możliwości przeciwdziałania zagłuszaniu (jamming) i fałszowaniu (spoffing) sygnału GPS.

 

ODBIORNIKI

HOST 04

Najbardziej zaawansowany system hosta i nawigacji SkyDec. Zaprojektowany specjalnie dla najnowocześniejszych  okrętów z zinegrowanym systemem nawigacji. Najbardziej elastyczny i wszechstronny system zapewniający wszystkim systemom na pokładzie dane GPS przy użyciu standardowych lub niestandardowych interfejsów. Wyposażony w GPS z obsługą SAASM do precyzyjnego pozycjonowania i zaawansowane funkcje zapobiegające zakłócaniu. Opcjonalne moduły zawierają odbiornik systemu eLoran, odbiornik SBAS i DGPS, replikatory portów,  systemy redundancji i wsparcie dla komunikacji sieciowej.

HOST 06

Seria HOST O6 zapewnia wszystkim okrętowym systemom dokładne i wiarygodne dane GPS oraz sygnał HQIIA. System działa na modułowej platformie SkyDec w oparciu o oprogramowanie SENTINEL. Standardowo system zawiera odbiornik SPS. Modułowość platformy zapewnia możliwość dostosowania odbiornika do wymagań   konkretnego okrętu  lub innej platformy bojowej. Odbiornik jest przygotowany do współpracy z różnymi modułami SAASM. Odbiornik może być wyposażony w dodatkowe karty rozszerzeń umożliwiając integrację różnych systemów okrętowych takich jak IFF, CMS. LINK. Host O6 jest przygotowany pod instalację w standardowej szafie serwerowej RACK 19". Odbiorniki rodziny HOST O6 są używane na okrętach Polskiej Marynarki Wojennej.

HOST 07

Tak wytrzymały, jak tylko wojskowe jednostki dystrybucji danych nawigacyjnych mogą być. Seria 07 została zaprojektowana w celu dostarczania niezawodnych i dokładnych danych GPS oraz synchronizacji czasu dla okrętów podwodnych, małych jednostek pływających, pojazdów wojskowych i śmigłowców. Odbiornik został zaprojektowany z myślą o skuteczności w każdych warunkach i może być wyposażony w GPS z obsługą modułów SAASM dla usługi precyzyjnego pozycjonowania oraz przeciwdziałaniu zakłócaniu i fałszowaniu danych GPS.