Thesta posiada bogate doświadczenie w naprawie i modernizacji terminali Orbit.

Modernizowane przez nas terminale wyposażamy w nowe mechanizmy napędowe, nowe okablowanie toru RF oraz wymieniamy wszystkie elementy eksploatacyjne.

 

ŁĄCZNOŚC SATELITARNA VSAT

ORBIT.png

W naszej ofercie posiadamy morskie terminale satelitarne VSAT izraelskiego producenta ORBIT.

Terminale satelitarne Orbit wspierają na morzach i oceanach łączność największych marynarek wojennych świata. Ich budowa uwzględnia wszystkie wymagania stawiane przed wojskowymi systemami łączności. Dzięki zdolności do pracy na wielu częstotliwościach, terminale Orbit umożliwiają pracę z satelitami na paśmie C, X ,Ku ,Ka zapewniając wyjątkową wydajność toru RF i niezrównane parametry śledzenia satelity.

Zapewniamy pełne wsparcie serwisowe dla terminali Orbit. Realizujemy serwis pogwarancyjny i remonty terminali oraz naprawy główne terminali rodziny OrSat AL-7103

 

1-2.png

TERMINALE

OceanTRx™ 4

OceanTRx 4 jest stabilizowanym morskim terminalem satelitarnym o podwyższonej wytrzymałości , oferującym szereg konfiguracji i działanie w wielu pasmach, w tym X, Ku, Ka i szerokopasmowy Ka. Jest to dalsze rozszerzenie wiodącej w branży serii Orbit OceanTRx, charakteryzującej się wyjątkową wydajnością RF i śledzenia, wysoką dostępnością systemu i solidną konstrukcją w praktycznie każdych warunkach morskich.  Systemy OceanTRx4 są z powodzeniem wykorzystywane przez wiodące marynarki wojenne oraz przemysł offshore na najbardziej wymagających platformach. Terminale OceanTRx4 są certyfikowane do współpracy z segmentem kosmicznym sojuszniczego systemu łączności satelitarnej SKYNET. Zapełniając łączność w ramach misji NATO.
 

OceanTrx4.png

OceanTRx™ MIL

Unikalne rozwiązanie dla wojska zbudowane na sprawdzonej platformie OceanTRx4.  System militarny do zastosowań dla najbardziej wymagających platformach. Jednoczesna transmisja i odbiór w dwóch pasma w oparciu o opatentowane rozwiązania ORBIT CS. Możliwość rozdzielenia na komunikacje jawną i niejawną. Podwyższona odporność na warunki środowiskowe do normy MIL-STD-810 Przygotowane do pracy w środowisku EMC zgodnie normą MIL-STD-461. 

OceanTrx MIL-example.png
OceanTrx MIL.png

OceanTRx™ 7

OceanTRx 7 to innowacyjna platforma VSAT obsługująca różne pasma satelitarne. W pełni stabilizowany system anten morskich o średnicy 2,2 m –  Jedyna platforma na rynku, która  pracuje w pasmach częstotliwości C, X, Ku i Ka (szerokopasmowe i O3b). Zaprojektowana, tak aby zaspokoić obecne i przyszłe potrzeby rynku morskiego w zakresie łączy szerokopasmowych. OceanTRx 7 łączy wyjątkową wydajność RF i dostępność systemu z wyjątkowo małym gabarytem anteny. Zapewnia kluczowe dla wojska i biznesu potrzeby w dostępie do łącza szerokopasmowego na okrętach i komercyjnych platformach wiertniczych oraz statkach pasażerskich. System został zaprojektowany do szybkiego wdrożenia oraz prostych bieżących aktualizacji i konserwacji. Platforma Orbit  OceanTRx7 zwiększa wydajność operacyjną, zmniejsza wydatki i zwiększa rentowność.

OceanTrx7.png

SERWIS I REMONTY TERMINALI

IMG_20190605_095136.jpg